baneryprezentacjestrony www internetowebanery flashbannery reklamoweflashstrony i banery internetowe flash
Strony InternetoweBanery Html5 i Flashbanery googleGrafikaSpoty na Telebimyusługi internetoweElementy WWWKontakt
 
baner- foto

nasi klienci
 

Banery Reklamowe Flash
banery internetowe portfoliozamów baner iternetowycennik banerów internetowych

Wykonujemy internetowe banery animowane w technologii flash oraz statyczne w formacie PNG, JPG. Banery flash to doskonała forma reklamy produktów, usług i stron internetowych. Technologia umożliwia wykorzystanie zaawansowanych i efektownych animacji, które skutecznie przyciągną uwagę potencjalnego klienta. Dodatkowo projekt animowany umożliwia prezentację kilku produktów - dwie trzy odsłony - na tej samej przestrzeni reklamowej.

Wykonujemy animowane i statyczne top-banery (header) i reklamy całostronicowe (animowany baner plus integralne tło reklamowe) - więcej...

Nasze projekty bannerów dostosowane są graficznie i animacyjnie do reklamowanego produktu przy uwzględnieniu wskazówek klienta. W projektach banerów nie wykorzystujemy szablonów. Do każdej animacji baneru podchodzimy indywidualnie.

Projekt reklamy banerowej na życzenie może być interaktywny oraz zawierać ścieżkę dźwiękową i elementy video.

Do każdego baneru flash wykonujemy bezpłatnie nieanimowany baner zastępczy dla platform nie obsługujących poprawnie flash playera. Projekt reklamy może być zapisany w technologii HTML5.

Wykonujemy zestawy animowanych i statycznych banerów reklamowych do internetowych kampanii, np. do kampani Google Adwords | Adsense - więcej

Zajmujemy się konwersją każdego projektu baneru internetowego do najnowszego formatu w technologii HTML5.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzgodnienia szczegółów projektu.

Portfolio:

banery animowane


banery animowane
Portfolio | banery statyczne :

zestaw banerów statycznych googlebanery statyczne


banery statyczne


banery statyczne


Mailing HTML
Zamów projekt baneru
Banery reklamowe google adwords - zestaw (kilka formatów)
Ja umieścić baner flash na stronie internetowej?
Popularne wymiary banerów flash
Top Banery flashBanery flash. Chyba każdy użytkownik internetu kojarzy tak zwane reklamy flash. Przyczyną tego, że każdy je zna jest ich bardzo dobra widoczność na stronie. Tego typu reklamy ruszają się, migają, prezentują historie i często "strzelają" w nas swoją dynamiką oraz kolorami. Ciekawe jest to, że firmy coraz chętniej decydują się na taką właśnie postać reklamy w internecie. Jest ona bowiem w stanie w krótkim przekazie zawrzeć wszystkie potrzebne informacje oraz symbole, które szybko zapadają w pamięci potencjalnych klientów, skłaniając ich do sprawdzenia szczegółów oferty. Internet na chwilę obecną stanowi jeden z największych nośników informacji, pozwalający dotrzeć jej do rzeszy osób. Każdy kto pragnie podzielić się ciekawymi informacjami, zachęcić do przeczytania artykułu, zrobienia zakupów w swoim sklepie internetowym, skorzystania z oferowanych usług, największe szansę pozyskania klientów i osób potencjalnie zainteresowanych określonymi treściami, ma właśnie korzystając z Internetu. Niezwykle ważna staje się w tym wypadku reklama, która winna być nie tylko rzetelna, ale i ciekawa by zachęcić do skorzystania z tego co oferuje. Forma reklamy, która wykorzystuje jako medium sieć i serwisy internetowe jest właśnie reklama internetowa. Jej cel jest taki sam, jak każdej innej formy reklamy czyli przekazanie informacji marketingowej jak i pozyskanie nowych klientów oraz dalsza współpraca z aktualnymi, którzy już zdążyli zaufać. Reklama internetowa może mieć postać linków sponsorowanych, które wyświetlane są w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki internetowej, reklamy multimedialnej jak i banerów reklamowych.


 
 

menu:
Strony Internetowe | Banery HTML5 | Banery Google | Zestawy Banerów | Mailing
Pozycjonowanie | Grafika | Animacja | Spoty na Telebimy | Prezentacje | Buttony
Elementy www | Banery Flash | kontakt
 

oversize
www: web-oversize.pl
e-mail: poczta@oversize.pl
telefon: 58 765 00 00
kom: 609 503 896