baneryprezentacjestrony www internetowebanery flashbannery reklamoweflashstrony i banery internetowe flash
Strony InternetoweBanery Html5 i Flashbanery googleGrafikaSpoty na Telebimyusługi internetoweElementy WWWKontakt
 
baner- foto

nasi klienci
 

Internetowe Banery HTML5
banery internetowe portfoliozamów baner iternetowycennik banerów internetowych

Wykonujemy internetowe banery animowane w technologii HTML5. Jest to doskonała forma reklamy produktów, usług i stron internetowych. Technologia umożliwia wykorzystanie zaawansowanych i efektownych animacji, które skutecznie przyciągną uwagę klienta.

Warto podkreślić, że reklama bannerowa wykonana w technologii HTML5 ma także bardzo ważne znaczenie dla samych reklamodawców. Dzięki bannerom wykonanym w HTML5 uzyskujemy nie tylko pełną zgodność z urządzeniami mobilnymi. Dzięki temu nasze reklamy są zgodnie wyświetlane na wszystkich urządzeniach mobilnych, które jak wiadomo, stanowią coraz większy procent wszystkich urządzeń, na których trafiają reklamy AdWords.

Dodatkowo bannery HTML5 są bardzo atrakcyjną, w pełni zoptymalizowaną formą promocji naszych usług i produktów. Dzięki użyciu technologii HTML5 możemy wykonać wiele ciekawych efektów i funkcji, takich jak chociażby CTA. Dzięki temu nasze bannery stanowią jeszcze bardziej skuteczną reklamę, niż do tej pory.


Portfolio | banery animowane:


Wykonujemy zestawy animowanych lub statycznych banerów do internetowych kampanii reklamowych w technologii HTML5, GIF lub JPG. Projekty banerów można emitować na przykład w google adwords.
Zestawy banerów googlebanery adwords google


Wykonujemy animowane i statyczne top-banery (header) oraz reklamy całostronicowe - baner reklamowy z integralnym tłem. Animacje topy projektujemy również na strony i sklepy w wordpress czy prestashop za pomocą Slider Revolution
Top-Banerytop banery internetowe

Zajmujemy się również projektami banerów, animacji, filmów oraz grafiki do promocji poprzez social media.
Reklama na facebookbanery na FB

Projektujemy reklamy i animowane elementy w formacie GIF. Animowany baner w technologii GIF jest bardzo uproszczona ale często jest to jedyny dopuszczany format do umieszczenia na portalu reklamowym. Banery gif jest wyświetlany na wszystkich urządzeniach zarówno stacjonarnych jak i mobilnych.
Bannery gif banery na GIF

Zajmujemy się konwersją każdego projektu baneru internetowego do najnowszego formatu w technologii HTML5 lub filmu AVI / MP4.

Projekt reklamy banerowej na życzenie może być interaktywny oraz zawierać ścieżkę dźwiękową i elementy video.

Nasze projekty bannerów dostosowane są graficznie i animacyjnie do reklamowanego produktu przy uwzględnieniu wskazówek klienta. W projektach banerów nie wykorzystujemy szablonów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości - prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzgodnienia szczegółów projektu.
Kontaktkontakt banery

Zamów projekt baneru
Banery reklamowe google adwords - zestaw (kilka formatów)
Ja umieścić baner na stronie internetowej?
Popularne wymiary banerów internetowych
Top BaneryBanery html5. Chyba każdy użytkownik internetu kojarzy tak zwane reklamy flash. Przyczyną tego, że każdy je zna jest ich bardzo dobra widoczność na stronie internetowej. Tego typu reklamy ruszają się, migają, prezentują historie i często "strzelają" w nas swoją dynamiką oraz kolorami. Ciekawe jest to, że firmy coraz chętniej decydują się na taką właśnie postać reklamy w internecie. Jest ona bowiem w stanie w krótkim przekazie zawrzeć wszystkie potrzebne informacje oraz symbole, które szybko zapadają w pamięci potencjalnych klientów, skłaniając ich do sprawdzenia szczegółów oferty. Internet na chwilę obecną stanowi jeden z największych nośników informacji, pozwalający dotrzeć jej do rzeszy osób. Każdy kto pragnie podzielić się ciekawymi informacjami, zachęcić do przeczytania artykułu, zrobienia zakupów w swoim sklepie internetowym, skorzystania z oferowanych usług, największe szansę pozyskania klientów i osób potencjalnie zainteresowanych określonymi treściami, ma właśnie korzystając z Internetu. Niezwykle ważna staje się w tym wypadku reklama, która winna być nie tylko rzetelna, ale i ciekawa by zachęcić do skorzystania z tego co oferuje. Forma reklamy internetowej, która wykorzystuje jako medium sieć i serwisy internetowe jest właśnie reklama internetowa. Jej cel jest taki sam, jak każdej innej formy reklamy czyli przekazanie informacji marketingowej jak i pozyskanie nowych klientów oraz dalsza współpraca z aktualnymi, którzy już zdążyli zaufać. Reklama internetowa może mieć postać linków sponsorowanych, które wyświetlane są w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki internetowej, reklamy multimedialnej jak i banerów reklamowych.


 
 

menu:
Strony Internetowe | Banery HTML5 | Banery Google | Zestawy Banerów | Mailing
Pozycjonowanie | Grafika | Animacja | Spoty na Telebimy | Prezentacje | Buttony
Elementy www | Banery Flash | kontakt
 

oversize
www: web-oversize.pl
e-mail: poczta@oversize.pl
telefon: 58 765 00 00
kom: 609 503 896